Email: caoi.ir@post.com Telegram ID: @caoiran
ویلا مزرعه شهرسب
ساختمان اداری کار – خانه
Slider

پروژه های اخیر

مهر 11, 1397

دفتر فروش جواهرات شماره ۴

نام: دفتر فروش جواهرات شماره ۴ / آدرس: تهران ،خيابان ۱۵خرداد، کوچه رئیسی/ شرکت مشاور: استودیو معماری کات / معماران: مهدی کامبوزیا، هلنا قنبری/ تاریخ اجرا: ۱۳۹۶ -…
مهر 04, 1397

(خانه شماره ۲۰ (نمود نظم در میان آشفتگی

نام: خانه شماره بیست (نمود نظم در میان آشفتگی)/آدرس: آذربایجان غربی، ماکو /شرکت مشاور: آتلیه مکعب سفید/معماران: رضا اسدزاده، شبنم خلیل پور /تیم طراحی: هنگامه رضایی، محمد اسدزاده/طراحی…

کافه داربست

1397-06-26 بازدید:346 فارس

گالری نبشی

1397-06-12 بازدید:938 تهران

دفتر یاسین موتور

1397-06-03 بازدید:793 تهران

حامیان

شرکت ونوس شیشه
کارخانه ونوس شیشه با شعار نگاه نو- بنای نو، در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیشه های مورد استفاده در صنایع ساختمانی و خودرویی آغاز نموده است. ونوس شیشه  با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، قادر به تولید انواع شیشه های ساختمانی و خودرویی مطابق با استانداردهای بین المللی است.
مبلمان اداری فرآذین

فرآذین طراح و تولید کننده با کیفیت ترین پارتيشن ها و محصولات مبلمان اداری متنوع در طرح های مختلف می باشد. این شرکت با زمینه فعالیت در معماری داخلی در سال ۱۳۷۱ تاسیس شد و پس از سال ها تجربه، مطالعات و طراحی ساخت سیستم پارتیشن اداری را در سال ۱۳۸۴ آغاز نمود.

شهرنگاری

در بسیاری از موارد اطلاعاتی در مورد بناهای معاصر ایران که در کل کشور ساخته شده اند، وجود ندارد و در پی بی خبری از ارزش های معمارانه آثار، در خیلی از مواقع تخریب می شوند. بخش شهرنگار با تصویربرداری داوطلبانه کاربران در شهرهای مختلف ایران، بناهای معاصر ساخته شده خلال سالهای 1300 الی 1360 را جمع آوری و در معرض دید عموم قرار می دهد.

مشاهده آلبوم ها

اهداف ما

صفحه نخست | معماری معاصر ایران

با عرض سلام و احترام خدمت شما معمار گرامی

به وبسایت آرشیوی -تحقیقاتی معماری معاصر ایران خوش آمدید. این  وبسایت یک پروژه فرهنگی درراستای شناسایی ومعرفی آثار منتخب معماری ایران از اواخر دوران قاجاریه تا به امروز برپایه خرد جمعی و مشارکت عمومی می باشد.

الف) خواهشمندیم از پروژه های منتخب معماری معاصر ایران بازدید نمایید.  [لینک بخش پروژه ها]

به استحضار شریفتان می رسانیم بخش مربوط به " معماري پارامتريك " به زودی بارگزاری خواهد شد.

با احترام فراوان

تیم وب سایت معماری معاصر ایران

 

همکاران آموزشی