Email: caoi.ir@post.com Telegram ID: @caoiran
آدرس فود هال
خانه فرهنگ رایزن
Slider

پروژه های اخیر

اسفند 02, 1396

ویلای خانم دکتر بی دنی | ویلای میدان الف

نام: ویلای خانم دکتر بی دنی (ویلای میدان الف)/آدرس: تهران، محمودیه، میدان الف/معمار: داوید اوشانا/تاریخ: ۱۳۴۴/نوع: مسکونی/عکاسان: تصاویر قدیمی(آرشیو معمار)، تصاویر خارجی (نیلوفر ابونوری)، تصاویر داخلی و محوطه…
بهمن 29, 1396

ساختمان اداری کار – خانه

نام: ساختمان اداری کار – خانه/آدرس: تهران، خیابان شریعتی/شرکت مشاور: مهندسین معمار دات /معماران مسئول: آرش پیرایش، مهران حق بین/تیم طراحی: مونا اقتصادی، توکا محمودیان، بهار احسان/تاریخ: ۱۳۹۶/مساحت…

دفتر مرکزی آذران

1396-10-17 بازدید:961 تهران

ایوان - خانه

1396-10-17 بازدید:1643 اصفهان

خانه کبوتر

1396-10-05 بازدید:3189 تهران

خانه فرهنگ رایزن

1396-09-22 بازدید:2487 تهران

حامیان

روجا تجارت آذرستان ، زیر مجموعه ای از گروه آذرستان، پیشرو در زمینه واردات و توزیع محصولات و تکنولوژی های مرتبط با صنعت ساختمان می باشد. هدف از تاسیس این مجموعه در سال 1389 ، پر نمودن شکاف عمیقی بود که در بازار داخلی کشور در زمینه واردات و تامین محصولات با کیفیت و تکنولوژی های بروز در این حوزه به چشم می خورد.

roojatejarat-homepage.jpg
کارخانه ونوس شیشه با شعار نگاه نو، بنای نو، در سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیشه های مورد استفاده در صنایع ساختمانی و خودرویی آغاز نموده است.ونوس شیشه  با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، قادر به تولید انواع شیشه های ساختمانی و خودرویی مطابق با استانداردهای بین المللی است.
venusglass-homepage.jpg

شهرنگاری

در بسیاری از موارد اطلاعاتی در مورد بناهای معاصر ایران که در کل کشور ساخته شده اند، وجود ندارد و در پی بی خبری از ارزش های معمارانه آثار، در خیلی از مواقع تخریب می شوند. بخش شهرنگار با تصویربرداری داوطلبانه کاربران در شهرهای مختلف ایران، بناهای معاصر ساخته شده خلال سالهای 1300 الی 1360 را جمع آوری و در معرض دید عموم قرار می دهد.

مشاهده آلبوم ها

اهداف ما

صفحه نخست | معماری معاصر ایران

با عرض سلام و احترام خدمت شما معمار گرامی

به وبسایت آرشیوی -تحقیقاتی معماری معاصر ایران خوش آمدید. این  وبسایت یک پروژه فرهنگی درراستای شناسایی ومعرفی آثار منتخب معماری ایران از اواخر دوران قاجاریه تا به امروز برپایه خرد جمعی و مشارکت عمومی می باشد.

الف) خواهشمندیم از پروژه های منتخب معماری معاصر ایران بازدید نمایید.  [لینک بخش پروژه ها]

به استحضار شریفتان می رسانیم بخش مربوط به " معماري پارامتريك " به زودی بارگزاری خواهد شد.

با احترام فراوان

تیم وب سایت معماری معاصر ایران

 

پانوراما

همکاران آموزشی