Email: caoi.ir@post.com Telegram ID: @caoiran
ویلا مزرعه شهرسب
ساختمان اداری کار – خانه
Slider

پروژه های اخیر

آبان 14, 1397

رستوران و تالار دا

نام: رستوران و تالار دا/ آدرس: خوزستان، ماهشهر، میدان انرژی هسته ای، بلوار آزادی، نبش بلوار ۹ دی/ شرکت مشاور: دفتر معماری تموز/ معماران: هومن تهمتن زاده، مرجان…
آبان 06, 1397

مجموعه غذایی وردنه

نام: مجموعه غذایی وردنه/ آدرس: شیراز، بلوار چمران، انتهای بلوار نیایش/ شرکت مشاور: گروه طراحی میرمطهری/ معمار: زهرا میرمطهری/ تيم طراحي: محمود محسن زاده، محمد رضا شرفیان، امیرحسین…

حامیان

شرکت ونوس شیشه
کارخانه ونوس شیشه با شعار نگاه نو- بنای نو، در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیشه های مورد استفاده در صنایع ساختمانی و خودرویی آغاز نموده است. ونوس شیشه  با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، قادر به تولید انواع شیشه های ساختمانی و خودرویی مطابق با استانداردهای بین المللی است.
مبلمان اداری فرآذین

فرآذین طراح و تولید کننده با کیفیت ترین پارتيشن ها و محصولات مبلمان اداری متنوع در طرح های مختلف می باشد. این شرکت با زمینه فعالیت در معماری داخلی در سال ۱۳۷۱ تاسیس شد و پس از سال ها تجربه، مطالعات و طراحی ساخت سیستم پارتیشن اداری را در سال ۱۳۸۴ آغاز نمود.

شهرنگاری

در بسیاری از موارد اطلاعاتی در مورد بناهای معاصر ایران که در کل کشور ساخته شده اند، وجود ندارد و در پی بی خبری از ارزش های معمارانه آثار، در خیلی از مواقع تخریب می شوند. بخش شهرنگار با تصویربرداری داوطلبانه کاربران در شهرهای مختلف ایران، بناهای معاصر ساخته شده خلال سالهای 1300 الی 1360 را جمع آوری و در معرض دید عموم قرار می دهد.

مشاهده آلبوم ها

اهداف ما

صفحه نخست | معماری معاصر ایران


کاربرد مباحث پایداری و اهداف توسعه زیست محیطی و توسعه پایدار با هدف کاهش اتلاف انرژی و آلودگی محیط زیست و معماری، مبحث معماری پایدار را ایجاد کرده است. در این سبک معماری، بنای ساختمان علاوه بر تطابق با شرایط اتقلیمی آن منطقه، با آن ارتباط متقابلی نیز برقرار میکند.
توسعه پایدار در خصوص حیطه فعالیتهای ساختمانی و فضای ساخته شده معمولا ساختار پایدار یا ساختمان پایدار نامیده میشود.

 

همکاران آموزشی