خانه بیسنگ
كيوب كلاب
Slider

پروژه های اخیر

دی 17, 1396

دفتر مرکزی آذران

  نام: دفتر مرکزی آذران/آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان خدامی/شرکت مشاور: دفتر طراحی چکاد + رضا شریف تهرانی /معماران مسئول: رضا شریف تهرانی، سینا نجفی/تيم طراحي: البرز امیری، فرشاد سعداللهی،…
دی 17, 1396

ایوان - خانه

  نام: ايوان خانه/آدرس: استان اصفهان، شاهین شهر، خیابان مخابرات، فرعی هشتم شرقی/شرکت مشاور: دفتر معماری پيرامون /معمار مسئول: بهروز شهبازی/تيم طراحی: احمد موسویان، سید مسیح مشگ فروش/تاریخ: 1393 - 1395/مساحت زمين:…

خانه کبوتر

1396-10-05 بازدید:1747 تهران

خانه فرهنگ رایزن

1396-09-22 بازدید:1395 تهران

خانه کوچک

1396-09-11 بازدید:2254 اصفهان

آپارتمان 111

1396-08-26 بازدید:1651 البرز

حامیان

روجا تجارت آذرستان ، زیر مجموعه ای از گروه آذرستان، پیشرو در زمینه واردات و توزیع محصولات و تکنولوژی های مرتبط با صنعت ساختمان می باشد. هدف از تاسیس این مجموعه در سال 1389 ، پر نمودن شکاف عمیقی بود که در بازار داخلی کشور در زمینه واردات و تامین محصولات با کیفیت و تکنولوژی های بروز در این حوزه به چشم می خورد.

roojatejarat-homepage.jpg
کارخانه ونوس شیشه با شعار نگاه نو، بنای نو، در سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیشه های مورد استفاده در صنایع ساختمانی و خودرویی آغاز نموده است.ونوس شیشه  با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، قادر به تولید انواع شیشه های ساختمانی و خودرویی مطابق با استانداردهای بین المللی است.
venusglass-homepage.jpg

شهرنگاری

در بسیاری از موارد اطلاعاتی در مورد بناهای معاصر ایران که در کل کشور ساخته شده اند، وجود ندارد و در پی بی خبری از ارزش های معمارانه آثار، در خیلی از مواقع تخریب می شوند. بخش شهرنگار با تصویربرداری داوطلبانه کاربران در شهرهای مختلف ایران، بناهای معاصر ساخته شده خلال سالهای 1300 الی 1360 را جمع آوری و در معرض دید عموم قرار می دهد.

مشاهده آلبوم ها

اهداف ما

صفحه نخست | معماری معاصر ایران


نمایشگاه مصالح ساختمانی (نمایشگاه صنعت ساختمان) هر ساله در محل برگزاری دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار میشود تا در معرض دید متقاضیان و علاقمندان این صنعت قرار گیرد.
نمایشگاه مصالح ساختمانی بگونه ای میتوان گفت یک پایگاه اینترنی جامع و کامل در حوزه معرفی مصالح، ملزومات و ماشین آلات ساختمانی است. کلیه ارگانها و موسساتی که در یکی از زیرشاخه های مرتبط با صنعت ساختمان فعالیت میکنند میتوانند در این نمایشگاه غرفه داشته باشند و بتوانند در راستای تامین نیاز های مصرف کننده  قدم برداشته و ساده ترین فرآیند جهت دستیابی به اطلاعات را فراهم آورند.

 

پانوراما

همکاران آموزشی