Email: caoi.ir@post.com Telegram ID: @caoiran
خانه آقای زاهدی
ویلای شماره ۱۲
Slider

پروژه های اخیر

دی 24, 1397

مجتمع مسکونی میگون

نام: مجتمع مسکونی میگون/ آدرس: تهران، جاده فشم، میگون نو، میگون نو جنوبی، کوچه سرخ گل چال/ شرکت مشاور: مهندسین مشاور معماری موج نو/ معماران: لیدا الماسیان، شاهین…
دی 07, 1397

کارخانه توسن تجهیز

نام: کارخانه توسن تجهیز/ آدرس: استان تهران، بومهن ،پارک فن آوری پردیس/ شرکت مشاور: مهندسین مشاور منظر بوم نقش/ معماران: شهاب میرزاییان، احسان نادری/ تيم طراحی: محمدابراهیم تاجیک،…

خانه مربع

1397-09-29 بازدید:1382 اصفهان

ویلای هفت سنگان

1397-09-18 بازدید:1244 قزوین

رستوران بازار

1397-08-14 بازدید:858 تهران

مجموعه غذایی وردنه

1397-07-30 بازدید:1357 فارس

حامیان

شرکت ونوس شیشه
کارخانه ونوس شیشه با شعار نگاه نو- بنای نو، در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیشه های مورد استفاده در صنایع ساختمانی و خودرویی آغاز نموده است. ونوس شیشه  با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، قادر به تولید انواع شیشه های ساختمانی و خودرویی مطابق با استانداردهای بین المللی است.
مبلمان اداری فرآذین

فرآذین طراح و تولید کننده با کیفیت ترین پارتيشن ها و محصولات مبلمان اداری متنوع در طرح های مختلف می باشد. این شرکت با زمینه فعالیت در معماری داخلی در سال ۱۳۷۱ تاسیس شد و پس از سال ها تجربه، مطالعات و طراحی ساخت سیستم پارتیشن اداری را در سال ۱۳۸۴ آغاز نمود.

شهرنگاری

در بسیاری از موارد اطلاعاتی در مورد بناهای معاصر ایران که در کل کشور ساخته شده اند، وجود ندارد و در پی بی خبری از ارزش های معمارانه آثار، در خیلی از مواقع تخریب می شوند. بخش شهرنگار با تصویربرداری داوطلبانه کاربران در شهرهای مختلف ایران، بناهای معاصر ساخته شده خلال سالهای 1300 الی 1360 را جمع آوری و در معرض دید عموم قرار می دهد.

مشاهده آلبوم ها

اهداف ما

صفحه نخست | معماری معاصر ایران


شهر کرمان در چهارچوب خاصی از شرایط طبیعی و جغرافیای حاد و نیز زمین شناسی خاصی از جهت تغذیه بوجود آمده است. این شهر در میان شهره های کویری ایران، بیشترین همبستگی را در مقابل طبیعت بخصوص شرایط اقلیمی سخت دارد و با آب و هوای گرم و خشک سازگاری دارد. معماری کرمان که از نوع معماری سنتی است میتواند الگوی شایان توجهی در رعایت اصول معماری نوین بشمار آید. این شهر به گفته ساکنان دیرینه این منطقه از همان سالهای ابتدایی از خشکسالی های پی در پی شدید، طوفان های شن و گرد و خاک در سختی بوده است.

 

همکاران آموزشی