مجموعه ورزشی آرارات
ساختمان اداری جیپ
Slider

پروژه های اخیر

خرداد 31, 1396

ویلای R01

  نام: ویلای R01 /آدرس پروژه: البرز، طالقان، کلوندر، کوی باران /شركت مشاور: مهرازان طرح ایماژ/معماران: علی محمد خاکبازان، گلشن نورسته فر، نیلوفر خدابنده لو/تيم طراحي: رامین حاج رضایی، سهند خدابنده لو،…
خرداد 10, 1396

نیایشگاه صلیب مقدس

  نام: نیایشگاه صلیب مقدس/آدرس پروژه: تهران، مجموعه ورزشی آرارات/معمار: رُستُم وسکانیان /کارفرما: مجموعه فرهنگی ارامنه "آرارات" /متريال: بتن خالص /سپاسگزاری:- از سرکار خانم دکتر "تالین گریگور" استاد هنر دانشگاه "برندایس" من باب به…

آرامگاه حافظ

1395-12-12 بازدید:258 فارس

فروشگاه سام اپتیک

1395-12-12 بازدید:660 تهران

ویلا سی کاج

1395-12-12 بازدید:1031 اصفهان

ساختمان اداری جیپ

1396-02-19 بازدید:996 تهران

ویلا 101

1395-12-12 بازدید:1440 البرز

حامیان

روجا تجارت آذرستان ، زیر مجموعه ای از گروه آذرستان، پیشرو در زمینه واردات و توزیع محصولات و تکنولوژی های مرتبط با صنعت ساختمان می باشد. هدف از تاسیس این مجموعه در سال 1389 ، پر نمودن شکاف عمیقی بود که در بازار داخلی کشور در زمینه واردات و تامین محصولات با کیفیت و تکنولوژی های بروز در این حوزه به چشم می خورد.

کارخانه ونوس شیشه با شعار نگاه نو، بنای نو، در سال 1383 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیشه های مورد استفاده در صنایع ساختمانی و خودرویی آغاز نموده است.ونوس شیشه  با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، قادر به تولید انواع شیشه های ساختمانی و خودرویی مطابق با استانداردهای بین المللی است.

شهرنگاری

در بسیاری از موارد اطلاعاتی در مورد بناهای معاصر ایران که در کل کشور ساخته شده اند، وجود ندارد و در پی بی خبری از ارزش های معمارانه آثار، در خیلی از مواقع تخریب می شوند. بخش شهرنگار با تصویربرداری داوطلبانه کاربران در شهرهای مختلف ایران، بناهای معاصر ساخته شده خلال سالهای 1300 الی 1360 را جمع آوری و در معرض دید عموم قرار می دهد.

مشاهده آلبوم ها

اهداف ما

صفحه اصلی


شهر همدان یکی از شهر های کهن و باستانی ایران شمار می آید. سبک معماری همدان به گونه ای است که این شهر بعنوان یکی از شهرهای سنتی و باستانی ایران شناخته میشود. همدان از شهرهای مرتفع و کوهستانی با آب و هوایی سرد و نسبتا" خشک محسوب میشود. این شهر از مناطقی است که به جهت معماری سنتی آن و نیز فرآورده های دستی و سنتی (صنایع دستی) معروف است تا حدی که بسیاری از صنایع دستی این شهر از جمله صنایع سفالگری، جز اقلام و محصولات صادراتی به شهرها و کشور های مختلف بشمار میرود و علاوه بر حنبه مصرفی، جنبه هنری و تزئینی نیز دارند.

 

پانوراما

همکاران آموزشی