Email: caoi.ir@post.com Telegram ID: @caoiran
Image is not available
Shadow
Slider

news

 

 

برندگان جایزه معماری آمریکا در سال 2016 اعلان شد. پروژه هایی از معماران ایرانی، نیز از جمله برندگان این جایزه بین المللی هستند.

جایزه معماری آمریکا هر سال در رشته های معماری، طراحی داخلی و معماری منظر با هدف پیشبرد درک و فهم روند معماری در سراسر جهان برگزار می گردد. شایستگی آثار طرح های ارائه شده توسط هیئت داوران محترم جایزه معماری آمریکا AAP براساس فرم، عملکرد و نوآوری مورد ارزیابی قرار گرفت. پروژه های برنده عناوین (به ترتیب) پلاتین، طلا، نقره و برنز  را دریافت نموده اند. همچنین آثار برجسته ای نیز شایسته تقدیر قرار گرفته اند.

منبع خبر: وب سایت جایزه معماری آمریکا
ترجمه: وب سایت معماری معاصر ایران

در جایزه معماری آمریکا 2016، سه پروژه از ایران توانستند در بخش حرفه ای و در شاخه های مسکونی، تجاری، بخش آثار معماری کوچک و محل کار جزو منتخبین باشند.
پروژه مسکونی خانه باغ جنت در شهر اصفهان، اثر معمار شروین حسینی توانست در بخش معماری مسکونی، عنوان رتبه پلاتین را کسب نماید و همچنین در بخش آثار معماری کوچک عنوان رتبه طلائی را به خود اختصاص دهد.

پروژه دیگری که توانست در این دوره از جایزه معماری آمریکا بدرخشد پروژه ساختمان تجاری سعادت آباد در تهران، اثر معمار محسن کاظمیان فرد می باشد که توانست در بخش معماری تجاری عنوان رتبه نقره ای را بخود اختصاص دهد.همچنین استودیو دیار مدیا اثر معمار رضا نجفیان نیز پروژه دیگری است که توانست در بخش محل کار "workplace" بدرخشد و رتبه نقره ای را بخود اختصاص دهد.

در ادامه از شما دعوت می کنیم از این سه پروژه دیدن فرمایید.

خانه باغ جنت در شهر اصفهان، اثر معمار شروین حسینی
لینک فارسی | ‌لینک انگلیسی

ساختمان اداری تجاری سعادت آباد در تهران، اثر معمار محسن کاظمیان فرد
لینک فارسی | ‌لینک انگلیسی

استودیو دیار مدیا در تهران، اثر معمار رضا نجفیان
لینک فارسی | ‌لینک انگلیسی