Email: caoi.ir@post.com Telegram ID: @caoiran
خانه آقای زاهدی
ویلای شماره ۱۲
Slider

پروژه های اخیر

دی 24, 1397

مجتمع مسکونی میگون

نام: مجتمع مسکونی میگون/ آدرس: تهران، جاده فشم، میگون نو، میگون نو جنوبی، کوچه سرخ گل چال/ شرکت مشاور: مهندسین مشاور معماری موج نو/ معماران: لیدا الماسیان، شاهین…
دی 07, 1397

کارخانه توسن تجهیز

نام: کارخانه توسن تجهیز/ آدرس: استان تهران، بومهن ،پارک فن آوری پردیس/ شرکت مشاور: مهندسین مشاور منظر بوم نقش/ معماران: شهاب میرزاییان، احسان نادری/ تيم طراحی: محمدابراهیم تاجیک،…

خانه مربع

1397-09-29 بازدید:1374 اصفهان

ویلای هفت سنگان

1397-09-18 بازدید:1240 قزوین

رستوران بازار

1397-08-14 بازدید:854 تهران

مجموعه غذایی وردنه

1397-07-30 بازدید:1357 فارس

حامیان

شرکت ونوس شیشه
کارخانه ونوس شیشه با شعار نگاه نو- بنای نو، در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیشه های مورد استفاده در صنایع ساختمانی و خودرویی آغاز نموده است. ونوس شیشه  با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، قادر به تولید انواع شیشه های ساختمانی و خودرویی مطابق با استانداردهای بین المللی است.
مبلمان اداری فرآذین

فرآذین طراح و تولید کننده با کیفیت ترین پارتيشن ها و محصولات مبلمان اداری متنوع در طرح های مختلف می باشد. این شرکت با زمینه فعالیت در معماری داخلی در سال ۱۳۷۱ تاسیس شد و پس از سال ها تجربه، مطالعات و طراحی ساخت سیستم پارتیشن اداری را در سال ۱۳۸۴ آغاز نمود.

شهرنگاری

در بسیاری از موارد اطلاعاتی در مورد بناهای معاصر ایران که در کل کشور ساخته شده اند، وجود ندارد و در پی بی خبری از ارزش های معمارانه آثار، در خیلی از مواقع تخریب می شوند. بخش شهرنگار با تصویربرداری داوطلبانه کاربران در شهرهای مختلف ایران، بناهای معاصر ساخته شده خلال سالهای 1300 الی 1360 را جمع آوری و در معرض دید عموم قرار می دهد.

مشاهده آلبوم ها

اهداف ما

صفحه نخست | معماری معاصر ایران


مدل سازی کامپیوتر و تصویر برداری برای ساختن شکل های مجازی و ساختار فیزیکی را معماری دیجیتال گویند که برای جنبه های دیگر معماری که از قاابلیت های فناوری دیجیتال استفاده شده است به کار برده می شود .معماری دیجیتال رویکردهای متنوعی دارد و طراحان دیجیتال را گرد هم درآورده است  . در واقع می توان معماری دیجیتال را یک تئوری جدید در معماری دانست .

 

همکاران آموزشی