Email: caoi.ir@post.com Telegram ID: @caoiran

ورود

ساختمان دفتر مرکزی آجر کهن سرام
خانه حاجی بابا,فیروز فیروز
مدرسه ابتدایی نور مبین
موزه‌ مردم شناسی ارامنه جلفای اصفهان
بازسازی ویلا-آپارتمان آ.اس.پ
ساختمان مسکونی پاییز ۵
خانه افرا

پروژه های اخیر

خرداد 09, 1402

بافتار (کلینیک پوست و مو)

نام: بافتار (کلینیک پوست و مو)/موقعیت: تهران، خیابان ولیعصر، رو به روی صدا و سیما، خیابان ابراهیم مهری، پلاک ۳۳/دفتر معماری: شرکت طرح و ساخت ازنو/معماران: سولماز تاتاری،…
خرداد 01, 1402

ویلای سروستان

نام: ویلای سروستان/موقعیت: مازندران، جاده نوشهر-نور، نرسیده به رویان، سیاه رود، شهرک سروستان/دفتر معماری: استودیو طراحی مادو/معمار: مازیار دولت آبادی/تیم طراحی: دنیز ابراهیمی آذر، تینا شاه نظری، رضا…

بوستان بام-ستان

1402-01-06 بازدید:653 فارس

ویلا موازی

1402-01-06 بازدید:1220 مازندران

خانه حاشیه

1402-01-05 بازدید:1455 البرز

حامیان

شرکت ونوس شیشه
کارخانه ونوس شیشه با شعار نگاه نو- بنای نو، در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیشه های مورد استفاده در صنایع ساختمانی و خودرویی آغاز نموده است. ونوس شیشه  با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، قادر به تولید انواع شیشه های ساختمانی و خودرویی مطابق با استانداردهای بین المللی است.
مبلمان اداری فرآذین

فرآذین طراح و تولید کننده با کیفیت ترین پارتيشن ها و محصولات مبلمان اداری متنوع در طرح های مختلف می باشد. این شرکت با زمینه فعالیت در معماری داخلی در سال ۱۳۷۱ تاسیس شد و پس از سال ها تجربه، مطالعات و طراحی ساخت سیستم پارتیشن اداری را در سال ۱۳۸۴ آغاز نمود.

شهرنگاری

در بسیاری از موارد اطلاعاتی در مورد بناهای معاصر ایران که در کل کشور ساخته شده اند، وجود ندارد و در پی بی خبری از ارزش های معمارانه آثار، در خیلی از مواقع تخریب می شوند. بخش شهرنگار با تصویربرداری داوطلبانه کاربران در شهرهای مختلف ایران، بناهای معاصر ساخته شده خلال سالهای 1300 الی 1360 را جمع آوری و در معرض دید عموم قرار می دهد.

مشاهده آلبوم ها

اهداف ما

صفحه نخست | معماری معاصر ایران


بخشی از معماری که بر اساس نیازها ی منطقه ای می باشد را معماری بومی گویند . می توان گفت معماری بومی در طول زمان تکامل بسیاری یافته است و بر اساس محیطی و فرهنگی و فناوری و تارخی تغییر کرده است .معماری بومی را نباید با معماری سنتی اشتباه گرفت با وجود اینکه پیودهایی میان این دو وجود دارد .