Email: caoi.ir@post.com Telegram ID: @caoiran

ورود

ساختمان دفتر مرکزی آجر کهن سرام
خانه حاجی بابا,فیروز فیروز
مدرسه ابتدایی نور مبین
موزه‌ مردم شناسی ارامنه جلفای اصفهان
بازسازی ویلا-آپارتمان آ.اس.پ
ساختمان مسکونی پاییز ۵
خانه افرا

پروژه های اخیر

خرداد 24, 1403

ساختمان اداری و نمایشگاه مجموعه تولیدی ادنا

نام: ساختمان اداری و نمایشگاه مجموعه تولیدی ادنا/آدرس: استان تهران، بزرگراه امام رضا، کیلومتر ۱۸ جاده خاوران-فرون آباد دوم، بلوار امام خمینی، ساختمان ادنا/شرکت معماری: دفتر معماری لاین/معماران…
خرداد 21, 1403

برج های دوقلوی میکا

نام: برج های دو قلو میکا/موقعیت: تهران،حکیم غرب، بلوار تعاون، بلوار آسیا، بلوار آلاله، نبش خیابان نیلوفر /طراح کانسپت و فاز یک: دفتر علیدوست و همکاراناطلاحات فاز یک:…

خانه‌ی درون

1403-03-16 بازدید:548 تهران

خانه سه در یک

1403-02-29 بازدید:927 تهران

کلینیک پوست و مو…

1403-02-17 بازدید:770 تهران

دوباره خانه

1402-12-23 بازدید:2543 اصفهان

خانه پدری - اراک

1402-12-14 بازدید:2945 مرکزی

ویلای رباعی

1402-12-13 بازدید:3171 اصفهان

حامیان

شرکت ونوس شیشه
کارخانه ونوس شیشه با شعار نگاه نو- بنای نو، در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شیشه های مورد استفاده در صنایع ساختمانی و خودرویی آغاز نموده است. ونوس شیشه  با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص، قادر به تولید انواع شیشه های ساختمانی و خودرویی مطابق با استانداردهای بین المللی است.
مبلمان اداری فرآذین

فرآذین طراح و تولید کننده با کیفیت ترین پارتيشن ها و محصولات مبلمان اداری متنوع در طرح های مختلف می باشد. این شرکت با زمینه فعالیت در معماری داخلی در سال ۱۳۷۱ تاسیس شد و پس از سال ها تجربه، مطالعات و طراحی ساخت سیستم پارتیشن اداری را در سال ۱۳۸۴ آغاز نمود.

شهرنگاری

در بسیاری از موارد اطلاعاتی در مورد بناهای معاصر ایران که در کل کشور ساخته شده اند، وجود ندارد و در پی بی خبری از ارزش های معمارانه آثار، در خیلی از مواقع تخریب می شوند. بخش شهرنگار با تصویربرداری داوطلبانه کاربران در شهرهای مختلف ایران، بناهای معاصر ساخته شده خلال سالهای 1300 الی 1360 را جمع آوری و در معرض دید عموم قرار می دهد.

مشاهده آلبوم ها

اهداف ما

صفحه نخست | معماری معاصر ایران


بخشی از معماری که بر اساس نیازها ی منطقه ای می باشد را معماری بومی گویند . می توان گفت معماری بومی در طول زمان تکامل بسیاری یافته است و بر اساس محیطی و فرهنگی و فناوری و تارخی تغییر کرده است .معماری بومی را نباید با معماری سنتی اشتباه گرفت با وجود اینکه پیودهایی میان این دو وجود دارد .